• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1394

All (6) Haha Haha (6)

  1. Haha

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
  2. Haha

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,285
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    14,890
   • Points
    263
  3. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,451
   • Reagimet e mara
    15,403
   • Points
    263
  4. Haha

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,516
   • Points
    263
  5. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,535
   • Reagimet e mara
    12,348
   • Points
    263
  6. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,254
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,373
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top