• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1389

All (4) Haha Haha (3) Disslike Disslike (1)

  1. Haha

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
  2. Disslike

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,709
   • Reagimet e mara
    2,490
   • Points
    263
  3. Haha

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,780
   • Reagimet e mara
    12,467
   • Points
    263
  4. Haha

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,311
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    15,000
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top