• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1384

All (3) Haha Haha (2) Nerva Nerva (1)

  1. Haha

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,131
   • Reagimet e mara
    2,601
   • Points
    113
  2. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,779
   • Reagimet e mara
    15,833
   • Points
    263
  3. Nerva

   Gh0st

   Anetar me halle! From Live fast,Die young!!
   • Mesazhe
    2,604
   • Reagimet e mara
    2,568
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top