• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #185

All (3) Haha Haha (2) Habi Habi (1)

  1. Haha

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,185
   • Reagimet e mara
    11,617
   • Points
    263
  2. Habi

   Arfenilla

   Themelues i Forumit
   • Mesazhe
    20,084
   • Reagimet e mara
    3,815
   • Points
    263
  3. Haha

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,298
   • Reagimet e mara
    6,288
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top