• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #184

All (4) Haha Haha (3) Mërzi Mërzi (1)

  1. Haha

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,187
   • Reagimet e mara
    11,620
   • Points
    263
  2. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,385
   • Reagimet e mara
    12,089
   • Points
    263
  3. Mërzi

   Arfenilla

   Themelues i Forumit
   • Mesazhe
    20,084
   • Reagimet e mara
    3,815
   • Points
    263
  4. Haha

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,298
   • Reagimet e mara
    6,288
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top