• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #218

All (2) Haha Haha (1) Like Like (1)

  1. Haha

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,709
   • Reagimet e mara
    2,490
   • Points
    263
  2. Like

   Marla

   ....
   • Mesazhe
    18,613
   • Reagimet e mara
    9,324
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top