• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #217

All (2) Haha Haha (1) Like Like (1)

    1. Haha

      Soulmind

      Soli/Soulmendja/Soul
      • Mesazhe
        15,491
      • Reagimet e mara
        4,879
      • Points
        263
    2. Like

      elle

      Chill From Sun
      • Mesazhe
        5,298
      • Reagimet e mara
        6,282
      • Points
        263
  • Duke u ngarkuar…
  • Duke u ngarkuar…
Top