• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #212

All (2) Disslike Disslike (1) Like Like (1)

  1. Disslike

   legjenda

   Anëtar i Nderuar From MAQEDONIA VERIORE
   • Mesazhe
    3,809
   • Reagimet e mara
    157
   • Points
    213
  2. Like

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,298
   • Reagimet e mara
    6,287
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top