• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1

All (8) Like Like (7) Habi Habi (1)

  1. Like

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,284
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,354
   • Points
    263
  2. Like

   Lauri

   Anunnak From Toscana
   • Mesazhe
    11,429
   • Reagimet e mara
    8,586
   • Points
    263
  3. Like

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
  4. Like

   Desa

   Libera a Me de Ignem From Utopia
   • Mesazhe
    3,723
   • Reagimet e mara
    7,011
   • Points
    263
  5. Like

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,987
   • Reagimet e mara
    7,034
   • Points
    263
  6. Habi

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,572
   • Reagimet e mara
    12,188
   • Points
    263
  7. Like

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,947
   • Reagimet e mara
    12,052
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top