• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1064

All (2) Haha Haha (2)

  1. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,517
   • Reagimet e mara
    14,484
   • Points
    263
  2. Haha

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    6,040
   • Reagimet e mara
    7,126
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top