• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1063

All (7) Haha Haha (5) Like Like (2)

  1. Like

   Hartini

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    6,037
   • Reagimet e mara
    595
   • Points
    263
  2. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,493
   • Reagimet e mara
    15,447
   • Points
    263
  3. Haha

   Mogli

   Milf hunter in progress !!! :D
   • Mesazhe
    5,120
   • Reagimet e mara
    5,828
   • Points
    263
  4. Haha

   Hilarious

   Bebw☀️ 22 From Vlore
   • Mesazhe
    11,448
   • Reagimet e mara
    11,028
   • Points
    263
  5. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,596
   • Reagimet e mara
    12,432
   • Points
    263
  6. Like

   Ridexxx

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,536
   • Reagimet e mara
    1,087
   • Points
    263
  7. Haha

   LeVoyageur

   • Mesazhe
    11,340
   • Reagimet e mara
    6,644
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top