• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #57

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,770
   • Reagimet e mara
    12,772
   • Points
    263
  2. Haha

   SaD

   ♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
   • Mesazhe
    5,535
   • Reagimet e mara
    1,866
   • Points
    263
  3. Haha

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
  4. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,945
   • Reagimet e mara
    12,055
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top