• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #52

All (3) Haha Haha (3)

  1. Haha

   Hilarious

   Bebw☀️ 22 From Vlore
   • Mesazhe
    11,314
   • Reagimet e mara
    10,845
   • Points
    263
  2. Haha

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    997
   • Points
    93
  3. Haha

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,460
   • Reagimet e mara
    6,416
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top