• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #5

All (4) Like Like (4)

  1. Like

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,574
   • Reagimet e mara
    15,588
   • Points
    263
  2. Like

   Daisy

   Anëtar i Respektuar
   • Mesazhe
    8,386
   • Reagimet e mara
    11,480
   • Points
    263
  3. Like

   Hilarious

   Bebw☀️ 22 From Vlore
   • Mesazhe
    11,660
   • Reagimet e mara
    11,278
   • Points
    263
  4. Like

   DeliriumMind

   Hear me roar 👣 30 From BlackMoon
   • Mesazhe
    10,816
   • Reagimet e mara
    9,605
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top