• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #65

All (2) Mërzi Mërzi (2)

  1. Mërzi

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,634
   • Reagimet e mara
    15,651
   • Points
    263
  2. Mërzi

   Desa

   Libera a Me de Ignem From Utopia
   • Mesazhe
    3,805
   • Reagimet e mara
    7,170
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top