• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #60

All (3) Haha Haha (2) Love Love (1)

  1. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,452
   • Reagimet e mara
    15,387
   • Points
    263
  2. Love

   L0v3rM4n

   VIP From It
   • Mesazhe
    9,304
   • Reagimet e mara
    9,235
   • Points
    263
  3. Haha

   Hilarious

   Bebw☀️ 22 From Vlore
   • Mesazhe
    11,430
   • Reagimet e mara
    10,999
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top