• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #45

All (4) Haha Haha (3) Like Like (1)

  1. Haha

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,512
   • Points
    263
  2. Like

   Gabri3l

   To be continued..
   • Mesazhe
    250
   • Reagimet e mara
    335
   • Points
    213
  3. Haha

   Daisy

   Anëtar i Respektuar
   • Mesazhe
    8,378
   • Reagimet e mara
    11,456
   • Points
    263
  4. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,947
   • Reagimet e mara
    12,052
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top