• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #81

All (4) Haha Haha (3) Like Like (1)

  1. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,368
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,464
   • Points
    263
  2. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,574
   • Reagimet e mara
    15,591
   • Points
    263
  3. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,947
   • Reagimet e mara
    12,054
   • Points
    263
  4. Like

   Soulmind

   Soli/Soulmendja/Soul
   • Mesazhe
    15,539
   • Reagimet e mara
    5,000
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top