• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #5

All (2) Like Like (2)

  1. Like

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,572
   • Reagimet e mara
    20,414
   • Points
    263
  2. Like

   JordanBelfort11

   I am watching you! From Tirane
   • Mesazhe
    4,399
   • Reagimet e mara
    3,961
   • Points
    113
 • Duke u ngarkuar…
Top