• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #182

All (1) Like Like (1)

  1. Like

   Vinjol

   Status offline...... KÇK From Fier
   • Mesazhe
    2,169
   • Media
    10
   • Albums
    3
   • Reagimet e mara
    1,685
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top