• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #28

All (3) Like Like (3)

  1. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,853
   • Reagimet e mara
    4,321
   • Points
    263
  2. Like

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,537
   • Reagimet e mara
    20,371
   • Points
    263
  3. Like

   Xhelozi

   Antarë i Respektuar From WhereWhichHow
   • Mesazhe
    16,123
   • Reagimet e mara
    7,338
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top