• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #26

All (9) Haha Haha (7) Like Like (2)

  1. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,252
   • Reagimet e mara
    15,188
   • Points
    263
  2. Like

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,212
   • Reagimet e mara
    19,828
   • Points
    263
  3. Haha

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,783
   • Reagimet e mara
    4,163
   • Points
    263
  4. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,423
   • Reagimet e mara
    12,147
   • Points
    263
  5. Haha

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,154
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    12,647
   • Points
    263
  6. Haha

   Didi

   C'est la vie.
   • Mesazhe
    14,029
   • Reagimet e mara
    3,790
   • Points
    263
  7. Haha

   ZHIGO

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    3,754
   • Reagimet e mara
    2,722
   • Points
    263
  8. Haha

   Xhelozi

   Antarë i Respektuar From WhereWhichHow
   • Mesazhe
    15,575
   • Reagimet e mara
    6,938
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top