• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #29

All (3) Haha Haha (3)

  1. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,612
   • Reagimet e mara
    1,967
   • Points
    263
  2. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,948
   • Reagimet e mara
    12,041
   • Points
    263
  3. Haha

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,154
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    12,643
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top