• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #28

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,611
   • Reagimet e mara
    1,962
   • Points
    263
  2. Haha

   Nicktjeter

   We're all gay with someone else's ass !
   • Mesazhe
    30,725
   • Reagimet e mara
    10,248
   • Points
    263
  3. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,945
   • Reagimet e mara
    12,055
   • Points
    263
  4. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,524
   • Reagimet e mara
    6,306
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top