• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #25

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   MoToRRiSti

   Call Out My Name From Neverland
   • Mesazhe
    167
   • Reagimet e mara
    207
   • Points
    193
  2. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,612
   • Reagimet e mara
    1,968
   • Points
    263
  3. Haha

   Nicktjeter

   We're all gay with someone else's ass !
   • Mesazhe
    30,386
   • Reagimet e mara
    9,732
   • Points
    263
  4. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,464
   • Reagimet e mara
    6,258
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top