• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #101

All (4) Like Like (4)

  1. Like

   Aroma-Ime

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    584
   • Reagimet e mara
    999
   • Points
    93
  2. Like

   NeVertiti

   Kohe & Stine From Pertej Horizontit
   • Mesazhe
    52,686
   • Media
    43
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    15,615
   • Points
    263
  3. Like

   Arfenilla

   Themelues i Forumit
   • Mesazhe
    20,100
   • Reagimet e mara
    3,853
   • Points
    263
  4. Like

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,102
   • Reagimet e mara
    2,558
   • Points
    113
 • Duke u ngarkuar…
Top