• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #3

All (2) Like Like (2)

  1. Like

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,612
   • Reagimet e mara
    1,968
   • Points
    263
  2. Like

   Arfenilla

   Themelues i Forumit
   • Mesazhe
    20,093
   • Reagimet e mara
    3,839
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top