• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #7

All (4) Like Like (4)

  1. Like

   Vvetoni

   Larguar
   • Mesazhe
    11,544
   • Reagimet e mara
    9,498
   • Points
    263
  2. Like

   Aki

   misfit
   • Mesazhe
    3,626
   • Reagimet e mara
    1,124
   • Points
    263
  3. Like

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,552
   • Reagimet e mara
    6,320
   • Points
    263
  4. Like

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,779
   • Reagimet e mara
    15,838
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top