• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #348

All (2) Haha Haha (2)

  1. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,502
   • Reagimet e mara
    15,470
   • Points
    263
  2. Haha

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,293
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    14,926
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top