• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #342

All (5) Haha Haha (5)

  1. Haha

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,698
   • Reagimet e mara
    2,457
   • Points
    263
  2. Haha

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,830
   • Reagimet e mara
    4,239
   • Points
    263
  3. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,505
   • Reagimet e mara
    15,473
   • Points
    263
  4. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,367
   • Reagimet e mara
    20,067
   • Points
    263
  5. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,947
   • Reagimet e mara
    12,050
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top