• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #20

All (3) Like Like (3)

  1. Like

   jana80

   Super Moderator
   • Mesazhe
    12,291
   • Reagimet e mara
    3,110
   • Points
    263
  2. Like

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,664
   • Reagimet e mara
    15,688
   • Points
    263
  3. Like

   Loverboy

   мαи ωιтн α мιѕѕιои From WorLd 0f dReAms
   • Mesazhe
    22,337
   • Media
    4
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    11,562
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top