• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #8

All (4) Like Like (4)

  1. Like

   Artin

   Anëtar i Respektuar
   • Mesazhe
    2,947
   • Reagimet e mara
    1,057
   • Points
    113
  2. Like

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,528
   • Reagimet e mara
    20,336
   • Points
    263
  3. Like

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,524
   • Reagimet e mara
    6,304
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top