• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #415

All (7) Haha Haha (7)

  1. Haha

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,709
   • Reagimet e mara
    2,490
   • Points
    263
  2. Haha

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,131
   • Reagimet e mara
    2,601
   • Points
    113
  3. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,716
   • Reagimet e mara
    15,765
   • Points
    263
  4. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,454
   • Media
    14
   • Reagimet e mara
    14,557
   • Points
    263
  5. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,762
   • Reagimet e mara
    12,756
   • Points
    263
  6. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,539
   • Reagimet e mara
    20,369
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top