• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #413

All (9) Haha Haha (9)

  1. Haha

   Mogli

   Milf hunter in progress !!! :D
   • Mesazhe
    5,120
   • Reagimet e mara
    5,837
   • Points
    263
  2. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,550
   • Reagimet e mara
    6,316
   • Points
    263
  3. Haha

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,520
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    13,585
   • Points
    263
  4. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,779
   • Reagimet e mara
    15,832
   • Points
    263
  5. Haha

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,316
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    15,009
   • Points
    263
  6. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,506
   • Media
    16
   • Reagimet e mara
    14,601
   • Points
    263
  7. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,794
   • Reagimet e mara
    12,818
   • Points
    263
  8. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,571
   • Reagimet e mara
    20,413
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top