• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #409

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,291
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    12,979
   • Points
    263
  2. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,254
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,373
   • Points
    263
  3. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,335
   • Reagimet e mara
    20,006
   • Points
    263
  4. Haha

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,122
   • Reagimet e mara
    2,580
   • Points
    113
 • Duke u ngarkuar…
Top