• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #367

All (3) Haha Haha (3)

  1. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,467
   • Reagimet e mara
    20,246
   • Points
    263
  2. Haha

   Nicktjeter

   We're all gay with someone else's ass !
   • Mesazhe
    30,582
   • Reagimet e mara
    10,018
   • Points
    263
  3. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,368
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,463
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top