• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #357

All (10) Haha Haha (10)

  1. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,752
   • Reagimet e mara
    12,719
   • Points
    263
  2. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,524
   • Reagimet e mara
    6,304
   • Points
    263
  3. Haha

   Alesia

   SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
   • Mesazhe
    1,111
   • Reagimet e mara
    2,061
   • Points
    263
  4. Haha

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,779
   • Reagimet e mara
    12,454
   • Points
    263
  5. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,664
   • Reagimet e mara
    15,687
   • Points
    263
  6. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,526
   • Reagimet e mara
    20,336
   • Points
    263
  7. Haha

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,307
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    14,985
   • Points
    263
  8. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,418
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,502
   • Points
    263
  9. Haha

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,512
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top