• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #351

All (12) Haha Haha (11) Like Like (1)

  1. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,611
   • Reagimet e mara
    1,962
   • Points
    263
  2. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,685
   • Reagimet e mara
    12,633
   • Points
    263
  3. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,490
   • Reagimet e mara
    6,294
   • Points
    263
  4. Like

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,688
   • Reagimet e mara
    12,342
   • Points
    263
  5. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,467
   • Reagimet e mara
    20,246
   • Points
    263
  6. Haha

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,512
   • Points
    263
  7. Haha

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,127
   • Reagimet e mara
    2,597
   • Points
    113
  8. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,368
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,463
   • Points
    263
  9. Haha

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,404
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    13,237
   • Points
    263
  10. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,577
   • Reagimet e mara
    15,593
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top