• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #350

All (7) Haha Haha (7)

  1. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,611
   • Reagimet e mara
    1,962
   • Points
    263
  2. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,524
   • Reagimet e mara
    6,304
   • Points
    263
  3. Haha

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,512
   • Points
    263
  4. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,420
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,505
   • Points
    263
  5. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,665
   • Reagimet e mara
    15,691
   • Points
    263
  6. Haha

   Bledi_Shady

   finoallafine
   • Mesazhe
    2,520
   • Reagimet e mara
    3,133
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top