• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #344

All (11) Haha Haha (10) Like Like (1)

  1. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,612
   • Reagimet e mara
    1,968
   • Points
    263
  2. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,440
   • Reagimet e mara
    12,172
   • Points
    263
  3. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,454
   • Reagimet e mara
    6,244
   • Points
    263
  4. Like

   Ledia

   ShKoDrAnE.4.eVer
   • Mesazhe
    10,249
   • Reagimet e mara
    11,711
   • Points
    263
  5. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,225
   • Reagimet e mara
    19,844
   • Points
    263
  6. Haha

   Mogli

   Milf hunter in progress !!! :D
   • Mesazhe
    5,038
   • Reagimet e mara
    5,732
   • Points
    263
  7. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,113
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,216
   • Points
    263
  8. Haha

   Bledi_Shady

   finoallafine
   • Mesazhe
    2,493
   • Reagimet e mara
    3,071
   • Points
    263
  9. Haha

   Tip

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    1,102
   • Reagimet e mara
    2,557
   • Points
    113
  10. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,275
   • Reagimet e mara
    15,226
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top