• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #331

All (8) Haha Haha (8)

  1. Haha

   MaYaDa

   Don’t touch! From Tre metra mbi qiell’
   • Mesazhe
    1,709
   • Reagimet e mara
    2,490
   • Points
    263
  2. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,754
   • Reagimet e mara
    12,738
   • Points
    263
  3. Haha

   Gh0st

   Anetar me halle! From Live fast,Die young!!
   • Mesazhe
    2,606
   • Reagimet e mara
    2,568
   • Points
    263
  4. Haha

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,512
   • Points
    263
  5. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,524
   • Reagimet e mara
    6,304
   • Points
    263
  6. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,694
   • Reagimet e mara
    15,744
   • Points
    263
  7. Haha

   Alesia

   SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
   • Mesazhe
    1,111
   • Reagimet e mara
    2,061
   • Points
    263
  8. Haha

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,539
   • Reagimet e mara
    20,369
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top