• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #324

All (8) Haha Haha (8)

  1. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,535
   • Reagimet e mara
    12,351
   • Points
    263
  2. Haha

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,949
   • Reagimet e mara
    12,051
   • Points
    263
  3. Haha

   Alesia

   SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
   • Mesazhe
    1,111
   • Reagimet e mara
    2,061
   • Points
    263
  4. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,480
   • Reagimet e mara
    6,285
   • Points
    263
  5. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,256
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,373
   • Points
    263
  6. Haha

   Legally_Sweet

   Ain’t no sunshine when she’s gone
   • Mesazhe
    20,291
   • Albums
    1
   • Reagimet e mara
    12,979
   • Points
    263
  7. Haha

   Imp4cT

   Not Serious Member
   • Mesazhe
    6,285
   • Media
    2
   • Reagimet e mara
    14,890
   • Points
    263
  8. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,451
   • Reagimet e mara
    15,388
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top