• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #321

All (5) Haha Haha (5)

  1. Haha

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,612
   • Reagimet e mara
    1,969
   • Points
    263
  2. Haha

   Drejtori

   Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪 From Tek Lokali i Buqes.
   • Mesazhe
    15,480
   • Reagimet e mara
    6,285
   • Points
    263
  3. Haha

   Zebra

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    373
   • Reagimet e mara
    315
   • Points
    63
  4. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,452
   • Reagimet e mara
    15,387
   • Points
    263
  5. Haha

   Frank

   1+1=3
   • Mesazhe
    13,256
   • Media
    9
   • Reagimet e mara
    14,374
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top