• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1

All (3) Mërzi Mërzi (3)

  1. Mërzi

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,687
   • Reagimet e mara
    15,711
   • Points
    263
  2. Mërzi

   MrCool

   Lost From Burkina Faso
   • Mesazhe
    3,581
   • Reagimet e mara
    5,512
   • Points
    263
  3. Mërzi

   Passion

   Banned
   • Mesazhe
    16,517
   • Reagimet e mara
    3,378
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top