• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #15

All (2) Like Like (1) Love Love (1)

  1. Like

   ZHIGO

   wish me well...
   • Mesazhe
    3,756
   • Reagimet e mara
    2,668
   • Points
    263
  2. Love

   Nicktjeter

   We're all gay with someone else's ass !
   • Mesazhe
    30,486
   • Reagimet e mara
    9,853
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top