• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #6

All (5) Like Like (5)

  1. Like

   Passion

   Banned
   • Mesazhe
    16,517
   • Reagimet e mara
    3,378
   • Points
    263
  2. Like

   Nicktjeter

   We're all gay with someone else's ass !
   • Mesazhe
    30,488
   • Reagimet e mara
    9,858
   • Points
    263
  3. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,817
   • Reagimet e mara
    4,210
   • Points
    263
  4. Like

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,949
   • Reagimet e mara
    12,050
   • Points
    263
  5. Like

   Moonlight

   Gone Girl!
   • Mesazhe
    54,270
   • Reagimet e mara
    19,908
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top