• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #1

All (6) Like Like (3) Love Love (3)

  1. Like

   Bledi_Shady

   finoallafine
   • Mesazhe
    2,478
   • Reagimet e mara
    3,057
   • Points
    263
  2. Love

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,418
   • Reagimet e mara
    12,143
   • Points
    263
  3. Like

   Ivy

   IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
   • Mesazhe
    10,948
   • Reagimet e mara
    12,041
   • Points
    263
  4. Love

   Jetmira

   Antarë i Respektuar
   • Mesazhe
    18,612
   • Reagimet e mara
    1,967
   • Points
    263
  5. Like

   Dorina

   Zikaltër⚫🔵 From F.C. Internazionale :p
   • Mesazhe
    2,783
   • Reagimet e mara
    4,158
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top