• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #4

All (2) Like Like (1) Love Love (1)

  1. Love

   Desa

   Libera a Me de Ignem From Utopia
   • Mesazhe
    3,587
   • Reagimet e mara
    6,756
   • Points
    263
  2. Like

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,482
   • Reagimet e mara
    12,242
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top