• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Portali - FV.AL

10 gjërat që një burrë i do te gruaja e tij edhe pse nuk i pranon
 • 2,223
 • 50
10 gjërat që një burrë i do te gruaja e tij edhe pse nuk i pranon


Në dashuri nuk ka rregulla të shkruara. Është një ndjenjë që vjen papritur, pa paralajmëruar dhe që prish krejtësisht zakonet tuaja. Megjithatë, burrat dhe gratë janë dy botë të kundërta dhe shprehin dashurinë e tyre në një...
Lejet e qëndrimit për shqiptarët nga Gjermania, arrijnë në nivel rekord në një vit
 • 557
 • 7
Lejet e qëndrimit për shqiptarët nga Gjermania, arrijnë në nivel rekord në një vit

Rreth 80% e lejeve të reja të qëndrimit të dhëna për shqiptarët që punojnë dhe jetojnë në Bashkimin Europian janë dhënë për një periudhë më të gjatë se 12 muaj. Sipas të dhënave të Eurostat vetëm në vitin 2018...
Vendet më të mahnitshme që nuk i keni parë as në foto
 • 25
 • 2
Vendet më të mahnitshme që nuk i keni parë as në foto

Ndonjëherë ju mund të shihni në internet foto të ndryshme të vendeve të cilat promovohen për ruajtjen e planetit. Por a e dini se ku ndodhen këto bukuri natyrore?

Pavarësisht nëse janë malet shumëngjyrëshe të Kinës, pylli bambu i...
I dehur me makine perplas per vdekje 4 femije pjese e te njejtes familjeje
 • 607
 • 2
Një djalë i ri, totalisht i dehur në drejtimin e një furgoni përplasi një grup fëmijësh në një trotuar në Sidnei të Australisë, duke bërë që katër prej tyre të gjejnë vdekjen, ndërsa tre ndodhen në gjendje të rëndë. Tre nga viktimat janë dy motra dhe vëllai, ndërsa viktima e katërt është...
Rrihet egërsisht me shkopinj pasi bëri seks para martese, ekzekutorja është një femër
 • 833
 • 4
Rrihet egërsisht me shkopinj pasi bëri seks para martese, ekzekutorja është një femër

Pamje të tmerrshme vijnë nga provinca indoneziane e Aceh, në ishullin e Sumatra.

Një grua totalisht e mbuluar përveç duarve, u rrah egërsisht me goditje me shkopinj, e deklaruar fajtore pasi kishte bërë seks...
Përfundon për 8 ditë/ Brenda spitalit ku do ‘luftohet’ kundër koronavirusit në Wuhan (Foto)
 • 721
 • 4
Ditën e sotme ka përfunduar spitali i dedikuar për pacientët e prekur nga koronavirusi në zemër të qytetit ku lindi kjo sëmundje. Spitali nisi të ndërtohej vetëm 8 ditë më parë, ndërsa sot i është dhënë dora e fundit ku janë instaluar edhe pajisjet elektronike dhe mjekësore në të.

Ky spital ka...
Çfarë e pret Tokën në 30 vitet e ardhshme? Paralajmërimi i shkencës: Dimër 12 muaj, temperatura deri në – 50 gradë
 • 735
 • 10
Çfarë e pret Tokën në 30 vitet e ardhshme? Paralajmërimi i shkencës: Dimër 12 muaj, temperatura deri në – 50 gradë


Toka mund të përballet me një mot shumë të ftohtë dhe stuhi dëborë gjatë 30 viteve të ardhshëm.
Madje planeti ynë me ndryshimet e shumta klimatike të kohëve të fundit mund të...
Qetësuese dhe çlodhëse, maska e fytyrës me oriz
 • 529
 • 0
Qetësuese dhe çlodhëse, maska e fytyrës me oriz


Të mirat e orizit janë të panumërta, një burim vitaminash dhe një ushqyes shumë i mirë për fytyrën. Kjo maskë mund të përdoret për të gjitha tipet e lëkurës – është qetësuese, çlodhëse dhe ushqyese. Nëse do ta përdorësh çdo javë, rezultatet do...
10 vitaminat qe duhet te marre cdo grua dhe vajze per nje shendet te mire
 • 522
 • 0
Për të qenë sa më të shëndetshëm dhe sa më energjikë të gjithë kemi nevojë të marrim vitaminat e duhura nga ushqimet e duhura.

Kryesisht femrat janë ato që duhet të bëjnë kujdes me ushqyerjen, ndaj sugjerohet që të marrin me patjetër këto vitamina dhe të shmangin disa probleme me shëndetin...
“Lulja e Molles”
 • 534
 • 2
“Lulet e mollës” dhe prarimi i pranverës, dashuria e pamundur e Migenës së Xhon Gollsuorth

Kush e ka lexuar librin “Lulet e Molles” dhe nuk është përlotur nga dashuria tragjike Migen Devid, një fshatareje të thjeshtë nga një fermë e largët angleze me Frenk Esherstin, një student, i cili kishte...
Në këtë zonë të Italisë, dalin në shitje shtëpi për vetëm 1 euro!
 • 636
 • 6
Në këtë zonë të Italisë, dalin në shitje shtëpi për vetëm 1 euro!


Taranto, një port i ndodhur në gjirin e Puglia-s, po përballet prej vitesh me zvogëlimin e numrit të popullësisë dhe zyrtarët e lartë, duan t’i kthejnë atij vendi gjallërinë, atë që meriton!
Prandaj edhe ka ardhur premtimi që...
Nga marrëdhënia me Gregun tek pikturat e Ramës në shtëpi, rrëfimi i rrallë i Matilda Makoçit
 • 409
 • 0
Nga marrëdhënia me Gregun tek pikturat e Ramës në shtëpi, rrëfimi i rrallë i Matilda Makoçit


Nga marrëdhënia me Gregun tek pikturat e Ramës në shtëpi, rrëfimi i rrallë i Matilda Makoçit

35 vite më parë ajo ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë dhe teatrit. Matilda...
Vdes vajza 12-vjeçare, shkak ishte gjymtimi i vaginës me urdhër të prindërve
 • 2,336
 • 65
Vdes vajza 12-vjeçare, shkak ishte gjymtimi i vaginës me urdhër të prindërve

Një vajzë e mitur në jug të Egjiptit ka gjetur vdekjen pasi prindërit e saj e çuan tek mjeku për ti bërë gjymtim të vaginës.

Kjo praktikë kriminale është e njohur në të gjithë rajonin si gjymtimi i organit gjenital...
Nipi 11 muajsh nuk pushon së qari, gjyshërit e djegin të gjallë në sobë
 • 638
 • 11
Nipi 11 muajsh nuk pushon së qari, gjyshërit e djegin të gjallë në sobë

Një krim i tmerrshëm, i cili iu kushtoi shumë vite nga jeta e tyre pas hekurave. 43-vjeçarja Zhanna Miyagasheva dhe burri i saj Alexander Miyagashev, 48 vjeç u dënuan këtë të premte përkatësisht me 9 dhe 15 vite burg.

Ata...
A gjendeni ne listen e 30 mbiemrave me te perdorur ne shqiperi ??
 • 1,045
 • 33
Personalisht JO
Parashikimi “i frikshëm” i The Simpson, zbuloi përhapjen e koronavirusit?
 • 1,731
 • 35
Seriali mjaft i njohur amerikan “The Simpson” që tregon jetën e një familjeje në SHBA është i njohur për një sërë parashikimesh për ngjarje të ndryshme të ndodhura në Amerikë, por edhe në mbarë botën.

Duket se këtë herë, “The Simpson” kanë parashikuar edhe koronavirusin, e këtë e kanë bërë në...
Nga Pitagora, tek masoneria dhe Iluminati: Shoqëritë e fshehta më të çuditshme
 • 787
 • 2
Nga Frimasoneria tek Illuminati, shoqëritë sekrete lindin për qëllime nga më të ndryshmet. Fuqia e tyre ishte kaq e madhe, sa që ndryshuan deri edhe rrjedhën e historisë. A ekzistojnë ende sot?


Nga kohërat më të lashta e deri më sot shoqëritë e fshehta karakterizohen nga larmia e qëllimeve dhe...
BLACKOUT / Nëse bota do të zhytej në errësirë
 • 386
 • 0
Gabimet njerëzore, defekte strukturore, rrufetë, stuhitë dhe madje edhe kafshët. Arsye nga më të larmishmet mund të bëjnë që sistemi elektrik të ndalet. Dhe nëse ndodh …Metrotë janë të mbushura me punëtorë që kthehen në shtëpi, rrugët plot me taksi të verdha dhe makina, ashensorët e...
Duken të padëmshme: Këto janë shenjat e para të kancerit të mushkërive
 • 520
 • 0
Duken të padëmshme: Këto janë shenjat e para të kancerit të mushkërive

Në një studim të gjerë, studiuesit analizuan të dhëna nga 27.795 pacientë të diagnostikuar me kancer të mushkërive nga 2000 deri në 2017, dhe arritën në përfundimin se treguesit më të hershëm të sëmundjes ishin gulçim dhe...
Rrëmbimi dhe vrasja e Jak Prengës, lihen në burg 5 arrestuarit/ Avokati i Elton Hajrit: Ai ka 3 vite që nuk shkel në resort
 • 421
 • 1
Rrëmbimi dhe vrasja e Jak Prengës, lihen në burg 5 arrestuarit/ Avokati i Elton Hajrit: Ai ka 3 vite që nuk shkel në resortTrupi gjykues ka dhënë masën arrest me burg për 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e 49-vjeçarit Jak Prenga.

Për të arrestuarin e 5 Festim Bexhdillin, rëndon...

Statistikat e forumit

Tema
66,796
Mesazhe
1,581,185
Anëtarë
16,620
Anëtari më i ri
eroni_01

Dhuruesit

Private conversations
Help Users
  Top