Shqiptar te Bashkuar
Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 315

Forum: Ditėlindjet e anėtarėve

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: Urime Forumi Virtual!

  Started by bledikorcari, 17-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 5,058
  18-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Gezuar Monique!

  Started by jana80, 05-12-2017
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 693
  06-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Edhe 100 Drejtor!!!

  Started by Monique, 25-09-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 232
  26-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Kitra..3..2..1 URIME.

  Started by Nicktjeter, 23-09-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 154
  25-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Dhe 100 Ultraviolet!

  Started by NeVertiti, 16-08-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,234
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Wxp dhe 100!

  Started by NeVertiti, 11-06-2017
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 752
  23-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Thumbs up Gezuar ditelindjen bella

  Started by kitrra 123, 21-04-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 255
  22-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Call dhe 100!! :)

  Started by NeVertiti, 01-04-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 171
  01-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Gezuar ditelindjen Clive Owen

  Started by legjenda, 17-02-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 288
  20-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 439
  21-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Happy Birthday Legally_Sweet :)

  Started by Abis, 07-01-2017
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 464
  17-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Gezuar ditelindjen Vvetoni!!!

  Started by AnGeLiC, 16-12-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 495
  26-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Gezuar Ditelindjen Monique...

  Started by Darius, 05-12-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 905
  07-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 359
  18-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Princesha dhe 100 vite te lumtura!

  Started by Abis, 06-10-2016
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 534
  09-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Buon compleanno Jana :)

  Started by Abis, 28-09-2016
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 704
  29-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Urime Zhigo

  Started by Didi, 27-09-2016
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 373
  28-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Dikush sot u plak me shume.

  Started by Nicktjeter, 23-09-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 594
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. shume urime per mua

  Started by sensuu, 06-09-2016
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 755
  07-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Gezuar ditelindjen Jetmira

  Started by Abis, 12-07-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 3,048
  02-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Passion gezuar ditelindjen!

  Started by jana80, 22-06-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 1,593
  24-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 16 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •